HİZMETLERİMİZ

Hydra Derma Facial ile Cilt Yenileme

Hydra Derma Facial, yara (skar), akne, siyah nokta, sivilce, leke vb tedavilerde, hiçbir yan etkisi olmadan, cilt lezyon ve üst katmanında acısız ve mükemmel sonuçlar vermektedir

Örneğin; Hydradermabrazyon olarak anılan ve farklı sistemleri içinde barındıran HYDRA DERMA FACIAL cihazımız, her cilt tipinde yüksek başarı sağlarken, başlıca çalışma alanlarını şöyle sıralayabiliriz.

– Leke tedavisi

– Siyah nokta tedavisi

– Cilt temizleme

– Akne ve akne izi tedavisi

– Cilt soyma ve yenileme tedavisi

– Kırışıklık tedavisi

– Cilt gençleştirme

– Gözenek daraltma tedavisi

– Çok kuru veya çok yağlı ciltlerde normalleştirme tedavileri

Cilt problemlerinde yeni bir teknoloji olan bu sistem, cilt yenileme/tedavi, cilt problemleri, lekeleri, siyah nokta, akne vb. problemlerde; eğitiminin kolay olması, kullanım rahatlığı ile piyasamızda yerini uzun süre koruyacaktır.

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa; cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan etkisi ile cilt koruması koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Sonuca çok kolay, beklemeden, cildin gençleşme ve güzelleşmesine çok rahat, rahatsızlık yaşamadan, kesi vb. cerrahi müdahaleye maruz kalmadan; tüm cilt tiplerine ve problemlerine odaklanarak, hemen sonuç alabileceğiniz, kaliteli üretimi ile başarının yeni adıdır.